albina-online forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Colectorul de venin Gica Romanescu

In jos

Colectorul de venin Gica Romanescu Empty Colectorul de venin Gica Romanescu

Mesaj Scris de Feerary Joi Aug 01, 2013 10:34 am

Am vrut sa achizitionez un colector de venin facut de dl Gica si am reusit sa fac rost de nr de tel al fiului sau ( Gica ne mai fiind in viata).
L-am contactat si astfel am negociat un pret si data livrarii dar din pacate nici dupa 3 luni nu l-a trimis. Tot spunea ca ziua urmatoare il trimite, pana cand nu a mai raspuns la tel si atunci am luat legatura cu mama dansului, sotia lui Gica; Nici ea, timp de o luna nu l-a trimis spunand,dupa ce am contactato eu(asteptam sa ma sune ea daca nu poate sa trimita la data stabilita), ca  nu are grile decat folosite si daca vreau asa. am zis ca ii in regula si cat ma costa.... imi ceruse mai mult decat pe grilele noi:affraid: 
        In concluzie daca cineva vrea sa cumpere asa ceva de la familia lui, sa se mai gandeasca... eu vreau sa spun ca m-am lamurit si mam saturat de minciunile lor... ziceau ca nu pot, ca nu au avut timp.. dupaia ca nu au curent sa faca grilele...  dar inainte mia zis ca are grilele... mam saturat cate telefoane am dat, maiales ca era vb sa le dau si veninul, pai nu aveam de gand sa mai am deaface cu ei pt ca nu aveau timp  sa trimita banii🐰 
   Am postat si pe apiardeal si pe forumul stuparitul dar se pare ca nu este permis sa se scrie asa ceva despre familia lui Gica si miau fost sterse postarile... Suspect  Shocked

Feerary
Vizitator


Sus In jos

Colectorul de venin Gica Romanescu Empty Re: Colectorul de venin Gica Romanescu

Mesaj Scris de Admin Joi Aug 01, 2013 11:18 am

Aceasta postare este considerata de importanta majora si va fi postata cu numele autorului pe blogul albina online

Admin
Rangul 1 peste 30 postari
Rangul 1 peste 30 postari

Mesaje : 55
Data de înscriere : 19/07/2013
Varsta : 43

http://albina-online.blogspot.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum